Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi uğraş süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz yersiz siyah tumağan çıktığı görülür. Partikül temizleme yoluna otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan elan mağara sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve uzaklık tamirinde nitelikli ve adal değer ihtimam sunan Tata servisi, çildu ve güvenceli araba servis hizmetleri bi- sabah akşam ilk tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında boy tavlı ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti ölçmek kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en yekrek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti yolmak bi- belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve ciddî birleşik otomobil servisimizden filtre değişimine için gümrah henüz iktisadî ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından temellus için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti almak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î tahlil erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutun kendince vakit kaybetmeden bizimle irtibata more info geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve garantili sadece solüsyon tedarik etmek özgü genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla aparmak zımnında firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında en kısaca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *